Poradenství, projekce, montáž a servis

Tepelná čerpadla pro ohřev vody

Hledáte účinný a ekologický způsob, jak ohřát vodu v domě? Tepelná čerpadla jsou skvělou volbou, neboť kombinují moderní technologie s úsporami energie. Nabízíme cenově dostupná tepelná čerpadla pro ohřev vody, jež jsou připravena pro solární termické systémy, záložní systémy ústředního vytápění, případně pro fotovoltaické systémy.

Pusťte si kohoutky, budoucnost ohřevu vody začíná s námi

Jedním z hlavních důvodů, proč lidé využívají tepelná čerpadla pro ohřev vody, je úspora energie. I při nízké teplotě vzduchu dokáže tepelné čerpadlo ohřát vodu přes 60 °C. Čerpadla Viessmann lze snadno uvést do provozu. Jejich ovládání je díky předem namontované řídící jednotce velmi intuitivní a je možné je ovládat na dálku pomocí internetového rozhraní nebo mobilní aplikace. Zárukou je také tichý provoz, energetická účinnost třídy A i mnoho vyspělých funkcí.

Proč si pro ohřev vody vybrat tepelné čerpadlo Viessmann?

Tepelná čerpadla Viessmann jsou známá svou vysokou účinností a spolehlivostí. Viessmann je renomovaný výrobce, který nabízí kvalitní produkty s dlouhou životností. Díky inovativním technologiím, jako je inteligentní řízení a optimalizace výkonu, jsou tato čerpadla schopna dosahovat vynikajících výsledků při minimálních provozních nákladech.

Nezávazně poptat

Využijte k nákupu tepelného čerpadla dotaci

I když počáteční investice do tepelného čerpadla může být vyšší, dlouhodobé úspory na energiích tuto investici rychle vrátí. Na nákup tepelných čerpadel Viessmann lze v rámci České republiky získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Podmínky pro získání dotace na tepelná čerpadla a výše finanční podpory se mohou lišit v závislosti na aktuálně vypsaném dotačním programu.

Obraťte se na nás a my vám rádi poradíme s výběrem tepelného čerpadla pro ohřev vody.

Copyright © 2024