Poradenství, projekce, montáž a servis

Klimatizační jednotky

Klimatizační jednotky Vitoclima od společnosti Viessmann jsou konstruované tak, aby dokázali efektivně splnit vaše požadavky na úsporné chlazení jakékoliv místnosti. Jedná se totiž o osvědčenou a velmi vyspělou techniku. Modulární konstrukce klimatizačních zařízení se pak jednoduše dokáže přizpůsobit různým nárokům.

Konkrétně klimatizační zařízení s označením Vitoclima 200-s vám zajistí ne jen větší komfort v dané místnosti, ale také bezesporu zdravější prostředí a jeho klima. Poradí si i se skutečně velkým vedrem, jaké bývá v létě v posledních letech již i v našich zeměpisných šířkách.

 

klimatizační jednotka VITOCLIMA 300-S/200-S

Účinnost, o jaké se vám ani nesnilo a za každého počasí

Výrobní řada splitových klimatizačních jednotek Vitoclima 200-s splňuje ekologická kritéria Evropské unie, které se zaměřují především na minimalizace spotřeby elektrické energie. Viessmann uvádí, že aby jejich klimatizace této řady mohly plnit požadovaná kritéria, zohledňují klimatické podmínky jinak než dosud. Dříve se totiž zohledňovala pouze venkovní teplota. Teď je ale díky inovacím vše jinak.

Zázrak jménem Inverterová technologie

Tato řada klimatizací Veissmann dokáže díky inverterové technologie využít modulaci výkonu kompresoru podle převládajících požadavků. Klimatizace takto může pracovat efektivněji při dílčí zátěži. A vysoké výkonové číslo SCOP / SER (S = sezónní hodnota) tak snižuje provozní náklady.

Noční režim vám umožní klidný spánek

Noční režim (tzv. Sleep mode) vám hravě zajistí klidný spánek i během běhu klimatizace Viessmann. V režimu jak chlazení (Cool), tak vysoušení (Dry) se noční režim spustí automaticky po jedné hodině a nastavená teplota se zvýší o 1 °C. O dvě hodiny později se pak teplotní nastavení zvýši ještě o 2 °C. Při této nastavené teplotě již dále klimatizace pracuje.

V režimu vytápění klimatizace Veissmann funguje prakticky opačně. Noční režim se sám spustí opět po jedné hodině a nastavená teplota se sníží o 1 °C a o dvě hodiny později ještě o 2 °C. Při tomto teplotním nastavení dále jednotka pracuje.

Výhody klimatizační jednotky Viessmann:

  1. Jednoduchá údržba: Jednotka Vitoclima 200-s je omyvatelná. Snadnou údržbu umožňuje snímatelný filtr vzduchu a kryt, který můžete po sejmutí jednoduše očistit.
  2. Pohodlné klimatizování: Řada Vitoclima 200-s je vybavena speciálním snímačem teploty, který je na dálkovém ovládání a reaguje tak na vnitřní teplotu. A tím zajišťuje příjemně klimatizované prostředí.
  3. Funkce automatického čištění: Radiální ventilátor neustále fouká dovnitř jednotky vzduch i po jejím vypnutí. Díky tomu zůstává klimatizace stále suchá a čistá.

Montáž a velkoobchodní prodej klimatizací Viessmann

Pokud chcete opravdu efektivní a kvalitní klimatizaci, vyberte si řadu Vitoclima 200-s od firmy Viessmann. Spolu s našimi službami si již brzy můžete užívat nebývalého komfortu ve všech místnostech.

Copyright © 2024