Poradenství, projekce, montáž a servis

Plynové kondenzační kotle

Odborná montáž a velkoobchodní prodej

V našem sortimentu se soustředíme na kvalitní plynové kotle od společnosti Viessmann.

  • Plynové kondenzační kotle Hradec Králové
  • Plynové kondenzační kotle Pardubice

Nabízíme prodej a kvalifikovanou montáž. Jsme vám připraveni pomoci s výběrem vhodného produktu a zajistit jeho bezproblémovou instalaci.

VITODENS 050-W
od 47 780 Kč

VITODENS 100-W
od 53 360 Kč

VITODENS 111-W
od 76 630 Kč

VITODENS 111-F/141-F
od 96 530 Kč

VITODENS 200-W
od 64 790 Kč

VITODENS 222-W
od 91 000 Kč

VITODENS 222-F/242-F
od 132 340 Kč

VITOCROSSAL 300
od 136 700 Kč

Co je kondenzační kotel a jak funguje

klasického plynového kotle nenajdete výměník, který efektivně využívá teplo ze spalin. Běžné kotle na plyn odvádí spaliny přímo do komínu bez toho, aby je jakýmkoliv způsobem dále využily. U klasických plynových kotlů se vlhkost společně se spalinami odvádí do ovzduší a odnáší s sebou až 11% nevyužité energie.

Kondenzační kotle umí právě díky výměníku spaliny zpracovat a proměnit v teplo. Vodní pára z odpadních spalin se ochlazuje ve speciálním výměníku a získané teplo je využíváno pro ohřev vody na požadovanou teplotu, kterou využijete k vytápění nebo k užitkovým účelům.

Montáž plynového kotle

S námi při nákupu plynového kondenzačního kotle Viessmann můžete mít jistotu, že montáž bude provedena odborně a profesionálně. Naši zkušení technici se postarají o každý detail, aby byla zajištěna optimální funkce a bezpečnost vašeho zařízení.

Instalace nového kotle je obvykle rychlá a není nijak složitá. Přinese vám maximální komfort po dlouhou dobu. Můžete se spolehnout na konstantní teplotu vody pro všechny členy domácnosti.

Velkoobchodní prodej plynových kotlů Viessmann

Nabízíme velkoobchodní prodej plynových kotlů od společnosti Viessmann. Tato renomovaná značka je známá svými inovativními technologiemi a vysokou energetickou účinností svých produktů. V našem sortimentu najdete různé modely, které splňují nejvyšší standardy kvality.

Jak vybrat plynový kondenzační kotel

Plynový kondenzační kotel je v současnosti oblíbeným řešením vytápění. Rozhodující pro správný výběr je druh a velikost vaší nemovitosti a vaše požadavky na hospodárnost. Pomůžeme vám vybrat ten nejlepší kotel pro vaši domácnost, firmu či jinou nemovitost.

Pokud máte dotazy, potřebujete další informace o našich produktech a službách, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli zajistit efektivní a spolehlivé vytápění vašeho domova či podniku.

Copyright © 2024